DIRBTINIO INTELEKTO ĮRANKIŲ PANAUDOJIMAS KASDIENĖJE VEIKLOJE (4 ak. val.) ( Lekt. Evaldas Bružė)
► Tema: „Dirbtinio intelekto įrankių panaudojimas kasdienėje veikloje“
► Mokymų tikslas: .
► Trukmė: 4 akad. val.
► Lektorius: Evaldas Bružė yra tyrėjas ir kelių nacionalinių bei ES masto mokslinių tyrimų ir technologijų projektų vadovas. Pagrindinės veiklos sritys susiję su kibernetinio saugumo, kibernetinių nusikaltimų, hibridinių grėsmių, ir organizuoto nusikalstamumo sritimis.
Pastaruoju metu jis daugiausia dėmesio skiria dirbtinio intelekto (AI), paskirstytųjų registrų technologijų (DLT) ir kvantinių inovacijų transformaciniams aspektams, atliko svarbų vaidmenį kuriant Mykolo Romerio universiteto saugumo laboratoriją (MRU Security LAB), kuri tapo kompetencijos centru kibernetinio saugumo ekspertams, mokslinių tyrimų ir plėtros centrams, saugumo praktikams bei tarptautiniams akademinės bendruomenės ir teisėsaugos tinklams kibernetinių nusikaltimų srityje.
Jis aktyviai dalyvauja saugumo srities bendruomenėse kaip Lietuvos kibernetinio saugumo ekspertų asociacijos (KSEA) valdybos narys, EU-Hybnet (EU Hibridinių grėsmių tinklas) „kibernetinių ir ateities technologijų“ darbo grupės vadovas, EACTDA techninės tarybos narys bei nepriklausomas inovacijų strategijos patarėjas saugumo ir gynybos institucijoms.
Seminaro metu bus aptariami:






Kompetencijos, kurias įgis mokymų dalyviai
► Dalyviams išduodami kvalifikacijos pažymėjimai.
DĖL MOKYMŲ REGISTRACIJOS, AR IŠKILUS KLAUSIMAMS KREIPTIS:
Vieta
Organizuojame vidinius mokymus Jūsų įstaigai. Galimi nuotoliniai ir kontaktiniai mokymai.Mokymų programa
Lektoriai

Evaldas Bružė
Evaldas Bružė yra tyrėjas ir kelių nacionalinių bei ES masto mokslinių tyrimų ir technologijų projektų vadovas. Pagrindinės veiklos sritys susiję su kibernetinio saugumo, kibernetinių nusikaltimų, hibridinių grėsmių ir organizuoto nusikalstamumo sritimis. Pastaruoju metu jis daugiausia dėmesio skiria OSINT, dirbtinio intelekto (AI), paskirstytųjų registrų technologijų (DLT) ir kvantinių inovacijų transformaciniams aspektams.